EILE
Töötlev tööstusArvutite, elektroonika- ja optikaseadmete tootmineArvutite ja arvuti välisseadmete tootmineArvutite ja arvuti välisseadmete tootmine

Elektronarvutite (nt suur-, laua-, süle- ja serverarvutid) ning arvuti välisseadmete (mälu-, sisend- ja väljundseadmed, nt printerid, monitorid, klaviatuurid) tootmine ja/või koostamine.
Siia kuulub nii analoog-, digitaal- kui ka hübriidarvutite tootmine. Enamlevinud tüübiks on digitaalarvuti, mis teostab järgmisi operatsioone: 1) salvestab töötlusprogramme ja programmi täitmiseks vajalikke andmeid; 2) võimaldab programmeerida kasutaja nõuetele vastavalt; 3) sooritab kasutaja poolt määratletud aritmeetilisi tehteid; 4) täidab ilma inimese sekkumiseta töötlusprogramme, mis nõuavad loogiliste otsuste vastuvõtmist.
Analoogarvuti on võimeline simuleerima matemaatilisi mudeleid ning sisaldab vähemalt analoog- kontrolli ja programmielemente.
− lauaarvutite tootmine
− sülearvutite tootmine
− suurarvutite tootmine
− pihuarvutite (PDAde) tootmine
− magnetiliste ja välkmäluseadmete jm mäluseadmete tootmine
− optiliste mäluseadmete tootmine (CD-RWd, CD-ROMid, DVD-ROMid, DVD-RWd)
− printerite tootmine
− monitoride tootmine
− klaviatuuride tootmine
− igat tüüpi hiirte, juhtkangide ja juhtkuulide tootmine
− eriarvuti terminalide tootmine
− arvutiserverite tootmine
− skännerite tootmine, k.a vöötkoodilugejad
− kiipkaardilugejate tootmine
− virtuaalreaalsuse kiivrite tootmine
− arvutiprojektorite (videokahurite) tootmine
− arvutiterminalide, nt pangaautomaatide (ATM) ning mittemehaaniliselt juhitavate müügipunktide (POS) tootmine
− multifunktsionaalse kontoritehnika tootmine, mis täidab kahte või enamat järgmistest funktsioonidest: trükkimine, skaneerimine, kopeerimine, faksimine

Siia ei kuulu:
salvestiste paljundus (arvutimeedia, heli- ja videokandjad), vt 18201
elektronkomponentide ja arvutites ning nende välisseadmetes kasutatavate elektronkoostisosade tootmine, vt 261
arvutisiseste ja -väliste modemite tootmine, vt 26121
liideskaartide, -moodulite ja -osade tootmine, vt 26121
trükkplaatide toomine, vt 26121
modemite ja tugiseadmete tootmine, vt 26301
digitaalse andmevahetuse kommutaatorite ja andmesideseadmete tootmine (nt sillad, marsruuterid, võrguväravad), vt 26301
tarbeelektroonikaseadmete, nt CD- ja DVD-mängijate tootmine, vt 26401
telerimonitoride ja -kuvarite tootmine, vt 26401
videomängukonsoolide tootmine, vt 26401
tühjade optiliste ja magnetiliste andmekandjate tootmine, mida kasutatakse arvutites või muudes seadmetes, vt 26801

Otsing
Registreerimise olek
Õiguslik vorm

Arvutite ja arvuti välisseadmete tootmine

Meelis Kleinerti Elektroonika

Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Puiestee tn 103

Registrikood 10050051
KMKR EE100034565
Vanus 27 aastat
2023Q4 käive 5 362 €
ettevõtja Meelis Kleinert
ORDI OÜ

Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Betooni tn 9

Registrikood 10124387
KMKR EE100013023
Vanus 27 aastat
2023Q4 käive 5 101 900 €
Osade registripidaja Nasdaq CSD SE
Täisühing DROZDIK

Ida-Viru maakond, Narva linn, Mängu tn 13

Registrikood 10316885
KMKR EE100504888
Vanus 26 aastat
2023Q4 käive 7 239 €
EstJan Group OÜ

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Võru tn 8-65

Registrikood 11338044
KMKR EE101114675
Vanus 17 aastat
Juhatuse liige Jaanus Ester
Aleksandr Galahhov Sales and Services

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Peterburi tee 24-39

Registrikood 11762658
KMKR EE101253235
Vanus 14 aastat
Füüsilisest isikust ettevõtja Aleksandr Galahhov
Sonesalu OÜ

Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Järve linnaosa, E. Vilde tn 4-5

Registrikood 11957379
KMKR EE101444235
Vanus 13 aastat
Juhatuse liige Oleg Koršunov
Waste Recycling Partners OÜ

Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik, Kuma tee 1

Registrikood 11986837
KMKR EE101396794
Vanus 13 aastat
2023Q4 käive 182 541 €
Juhatuse liige Indrek Sepp, Tigris Nõgols
OÜ Vipelektron

Pärnu maakond, Pärnu linn, Lavassaare alev, Mäe tn 5

Registrikood 12453250
KMKR EE101666851
Vanus 11 aastat
2023Q4 käive 119 €
Juhatuse liige Sven Juhkam
Arvutivalija OÜ

Harju maakond, Kuusalu vald, Sigula küla, Raadiku

Registrikood 12695591
KMKR EE101736231
Vanus 9 aastat
2023Q4 käive 2 346 €
Juhatuse liige Tanel Štaub
Foxway OÜ

Tartu maakond, Tartu vald, Raadi alev, Killustiku põik 1

Registrikood 12703942
KMKR EE101813057
Vanus 9 aastat
2023Q4 käive 72 234 505 €
Osade registripidaja Nasdaq CSD SE
OÜ Startup Electric

Harju maakond, Kiili vald, Luige alevik, Männi tn 1-4

Registrikood 12797914
Vanus 9 aastat
Overlay Technology OÜ

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Peterburi tee 16

Registrikood 14519579
KMKR EE102083080
Vanus 5 aastat
Juhatuse liige Vinicius Miguel
TarkOst OÜ

Viljandi maakond, Mulgi vald, Karksi-Nuia linn, Pärnu mnt 19-10

Registrikood 14546257
KMKR EE102174834
Vanus 5 aastat
Juhatuse liige Magnus Kase
Qbit Solutions OÜ

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, E. Vilde tee 135-33

Registrikood 14571657
KMKR EE102105492
Vanus 5 aastat
2023Q4 käive 24 534 €
Juhatuse liige Dmitri Komkov, Nadežda Allik
UXU OÜ

Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Järve linnaosa, E. Vilde tn 4-5

Registrikood 14573099
KMKR EE102106543
Vanus 5 aastat
2023Q4 käive 67 284 €
Juhatuse liige Oleg Koršunov
Optocognetica OÜ

Harju maakond, Harku vald, Vääna-Jõesuu küla, Laine tee 16

Registrikood 14730400
KMKR EE102161575
Vanus 4 aastat
Juhatuse liige Toomas Pruuden
ML Infokiosk OÜ

Harju maakond, Saue vald, Laagri alevik, Hoiu tn 16

Registrikood 14884474
KMKR EE102426919
Vanus 4 aastat
2023Q4 käive 58 336 €
Juhatuse liige Tarmo Tomson
OÜ EZB Europe

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Mustamäe tee 82-125

Registrikood 14937029
KMKR EE102241822
Vanus 4 aastat
SlimeVR OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Vesivärava tn 50-201

Registrikood 16307781
KMKR EE102416563
Vanus 2 aastat
2023Q4 käive 128 €
Juhatuse liige Eva Sachkova, Rena Dorogova
Gate BTM Systems OÜ

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Tööstuse tn 48a

Registrikood 14550359
Vanus 5 aastat
Juhatuse liige Aleksei Galkin, Valerii Rozov
GRANDERI OÜ

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Õismäe tee 42-32

Registrikood 10707746
Vanus 23 aastat
Juhatuse liige Igor Matskevitš
STARCAP OÜ

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Pallasti tn 4

Registrikood 14278147
Vanus 6 aastat
ProMiningGroup OÜ

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Mahtra tn 12-13

Registrikood 14267824
KMKR EE102033483
Vanus 6 aastat
Juhatuse liige Dmitri Gurov, Kirill Osipov
OÜ Robomiku

Tartu maakond, Kambja vald, Räni alevik, Kassisilma tn 4

Registrikood 14839367
Vanus 4 aastat
Juhatuse liige Heilo Altin
AS PCT Arvutid

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Väike-Paala tn 2

Registrikood 10344539
Vanus 26 aastat
Aktsiaraamatu pidaja Nasdaq CSD SE
Juhatuse liige Gunnar Linnask
DEALERBAG OÜ
Registrikood 14442109
Vanus 6 aastat
Juhatuse liige Stanislav Melnikov
EasyPayHub OÜ

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Liikuri tn 8a-50

Registrikood 14680085
Vanus 5 aastat
Juhatuse liige Deniss Kudrjašov
FMAD engineering OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõpruse pst 145

Registrikood 16438394
KMKR EE102477353
Vanus 2 aastat
Juhatuse liige Aaron Foo
Forstod OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 139c

Registrikood 16158542
Vanus 3 aastat
Kontaktisik TuneUp OÜ
Juhatuse liige Yuxiang Zhang
IT MOMENT OÜ

Võru maakond, Võru linn, Tartu tn 45-7

Registrikood 12698098
Vanus 9 aastat
Juhatuse liige Roman Jastrebov
Maikko Kaselaid
Registrikood 16438329
Vanus 2 aastat
Füüsilisest isikust ettevõtja Maikko Kaselaid
Montik Lagi OÜ

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Punane tn 16

Registrikood 14138334
Vanus 7 aastat
2023Q4 käive 75 037 €
Juhatuse liige Evgenii Makarov
Netassist OÜ

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Linnamäe tee 11-6

Registrikood 12097298
Vanus 12 aastat
OCDesk OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 139c

Registrikood 12356185
Vanus 11 aastat
Juhatuse liige Peedu Tuisk, Rait Ojasaar
OnCharger OÜ

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Ehitajate tee 110

Registrikood 16238726
Vanus 2 aastat
Juhatuse liige Eduard Zhornovyi
Osaühing Adorius Grupp

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Punane tn 63-36

Registrikood 10903281
Vanus 21 aastat
Likvideerija Andrei Sitnikov
osaühing ITC Kaubahoov

Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Tuule tee 7

Registrikood 11114936
Vanus 19 aastat
Likvideerija Mart Marandi
OÜ Meikar

Viljandi maakond, Viljandi linn, Puidu tn 7a

Registrikood 16175316
Vanus 3 aastat
Rugenwit OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tuukri tn 19-315

Registrikood 14296116
Vanus 6 aastat
Menetlusdokumentide kättesaamiseks pädev isik Finregister Grupp OÜ
Juhatuse liige Anna Lukianova
Sonocase OÜ

Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Riia tn 181a

Registrikood 14052199
Vanus 7 aastat
täisühing Balttech Computers

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Tööstuse tn 1-11

Registrikood 10528423
Vanus 25 aastat
Typer OÜ

Harju maakond, Saku vald, Jälgimäe küla, Pajupilli tee 4

Registrikood 14623087
Vanus 5 aastat
Juhatuse liige Jaanus Tiit, Mihkel Pupart
Marek Mändmaa

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Sipelga tn 6

Registrikood 16456877
Vanus 2 aastat
Füüsilisest isikust ettevõtja Marek Mändmaa
Kiosks.ee OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Artelli tn 10c

Registrikood 16459002
KMKR EE102475261
Vanus 2 aastat
2023Q4 käive 83 627 €
Juhatuse liige Villy Punab
Hotorb OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Juhkentali tn 8

Registrikood 16604776
KMKR EE102555628
Vanus 1 aasta
Juhatuse liige Nicky Henry Schäble
Consensors OÜ

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Sõle tn 27d-11

Registrikood 16633144
KMKR EE102705164
Vanus 1 aasta
Juhatuse liige Gökhan Yildiz, Mücahit Yavuz
COPIER GROUP EU OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tornimäe tn 7-26

Registrikood 16724194
KMKR EE102610440
Vanus 11 kuud
Juhatuse liige Khaled Warasta
Mada keeb OÜ

Tartu maakond, Elva vald, Elva linn, Nooruse tn 13

Registrikood 16729039
Vanus 11 kuud
Juhatuse liige Madis Käärma
Täpsem otsing EMTAK tegevusalade kataloog Käibemaksukalkulaator Käive 2023Q4 Uued ettevõtted Privacy policy